Strona główna  »  Oliwy i oleje  »  Bio olej kokosowy tłoczony na zimno 240g Coco Farm

Bio olej kokosowy tłoczony na zimno 240g Coco Farm

Bio olej kokosowy tłoczony na zimno 240g Coco Farm

Producent:   Coco Farm
Waga / Objętość:   240 g
Cena: 20,75 zł
Opis:

Olej kokosowy Coco Farm pochodzi z ekologicznych upraw Archipelagu Filipińskiego. To tam, zdaniem ekspertów, rosną najlepsze kokosy na świecie.
Olej kokosowy Coco Farm Organic Virgin pozyskiwany jest ze starannie wyselekcjonowanych, ręcznie zrywanych, świezych, ekologicznych kokosów. Powstaje podczas tłoczenia na zimno surowego miąższu, a następnie cedzenia na tradycyjnych sitach. Wszystkie procesy prowadzone są w temperaturach nie wyższych niż 40 stopni C i przy kontrolowanej wilogotności powietrza, dzieki czemu surowy olej zachowuje bogactwo składników aktywnych świeżego kokosa, oraz jego zapach i smak.
Olej kokosowy nazywany królem wśród olejów ma unikalny skład oraz cenne właściwości, pozwalające na zastosowania kulinarne i pielęgnacyjne.
Podczas smażenia, pieczenia i gotowania w temperaturach nieprzekraczających 40 stopni C zachowuje wszystkie wartości odżywcze oraz zapach i smak świeżego kokosa. W wyższych temperaturach charakterystyczny aromat stopniowo traci na intensywności.

Skład:

100% olej kokosowy
certyfikowany bio
Rolnictwo spoza UE

Wartości odżywcze:

Wartości odżywcze w 100g:
wartość energetyczna: 3609kJ / 862 kcal
tłuszcz: 100g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 90g
węglowodany: 0g
w tym cukry: 0g
białko: 0g
sól: 0g

Porady:

Naturalny olej kokosowy w temp. ppowyzej 25 stopni C zmienia postać na płynną. Wielokrotne zmiany stanu skupienia nie wpływają na jakość oleju
© 2009 Lompart.pl
powered by G3 Media

ue