Strona główna  »  Suplementy diety i błonniki  »  Ziemia okrzemkowa amorficzna 200g Diatomit

Ziemia okrzemkowa amorficzna 200g Diatomit

Ziemia okrzemkowa amorficzna 200g Diatomit

Producent:   Perma-Guard
Waga / Objętość:   200g
Cena: 21,29 zł
Opis:

AMORFICZNA ZIEMIA OKRZEMKOWA 200 G DIATOMIT suplement diety
Produkt naturalny

Skład:

100% amorficznej ziemi okrzemkowej (ditlenek krzemu 92%)
Kraj pochodzenia: USA

Porady:

Zalecane spożycie: dorośli: 1 miarka dziennie rozpuszczona w szklance wody. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że porcja jest zbyt duża, zmniejsz porcję do 0,5 miarki (1,5g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3g). Pij 2 litry wody dziennie. Miarka 3g dołączona jest do opakowania. Maksymalna dzienna porcja to 15g.
Dzieci (od 12 roku życia): dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj. 0,5 miarki (1,5g). Jeżeli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz zacząć stosowanie od 1/4 miarki. Maksymalna dzienna porcja to 7,5g.
Środki ostrożności: Ziemia okrzemkowa jest minerałem pylnym, z uwag na właściwości wysuszające, może powodować suchość. Nie należy wdychać dużych stężeń rozpylonego produktu, gdyż może podrażnić układ oddechowy. Należy zadbać o to aby produkt nie przedostał się do oczy. W razie zaproszenia oczu należy płukać je dużą ilością letniej wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zdrowej i zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki i kobiety w ciąży.
© 2009 Lompart.pl
powered by G3 Media

ue