Strona główna  »  Kawy i herbaty  »  Bio herbatka owocowa bomba witaminowa 100g Dary Natury

Bio herbatka owocowa bomba witaminowa 100g Dary Natury

Bio herbatka owocowa bomba witaminowa 100g Dary Natury

Producent:   Dary Natury
Waga / Objętość:   100g
Cena: 21,56 zł
Opis:

Ekologiczna herbatka BOMBA WITAMINOWA
Produkt pakowany ręcznie.
Przepyszna, aromatyczna mieszanka o głębokim, świeżym smaku owoców, z delikatną, kwiatową nutą. Polecana jaka codzienny napój dla dorosłych i dzieci, szczególnie z dodatkiem plastra cytryny oraz odrobiny miodu wielokwiatowego Dary Natury.
Wybrane surowce zebrano z łąk, pól i lasów pochodzących z obszaru Nadleśnictwa Rudka.
Podlasie należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski.
Pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich.
Między innymi w samym sercu tej pieknej, czystej krainy pozyskujemy wybrane surowce potrzebne do produkcji naszych wyrobów.
O czystości ekologicznej regionu w której dokonujemy zbiorów może świadczyć występowanie całego szeregu rzadkich roślin, często już niewystępujących w innych regionach Polski.
Niekażone przez człowieka powietrze i gleba pozwalają rosnąć sędziwym drzewon, pod którymi przykucnęły całe zastępy roślin zielarskich.
W pobliżu naszego zakładu znajduje się jeden z największych zespołów starych dębów, 57 sztuk w wieku 500 lat oraz jeden z najstarszych dębów w Polsce "Rudosław".

Składniki:

owoc róży*, tarniny*, jabłka*, berberysu*, czarnego bzu*, jarzębiny*, czarnej porzeczki*, maliny*, głogu*, kwiat hibiskusa*, płatki róży* (w różnych proporcjach)
* produkt rolnictwa ekologicznego.

Porady:

Przechowywać w suchym miejscu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.podlaskiogrod.pl na której można pozyskać wiele ciekawych informacji na temat roślin zastosowanych w tym produkcie oraz wielu innych roślinach wykorzystywanych w różnych dziedzinach przez człowieka.

Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.
© 2009 Lompart.pl
powered by G3 Media

ue