Strona główna  »  Kawy i herbaty  »  Bio herbatka owocowo - ziołowa dobry humor 25x2g Dary Natury

Bio herbatka owocowo - ziołowa dobry humor 25x2g Dary Natury

Bio herbatka owocowo - ziołowa dobry humor 25x2g Dary Natury

Producent:   Dary Natury
Waga / Objętość:   25x2g
Cena: 10,25 zł
Opis:

Herbatka Dobry Humor to kompozycja najbardziej aromatycznych, nasączonych energią słoneczną polskich i indyjskich ziół. Z każdym łykiem aromatycznego naparu napełnia nas pozytywna aura, optymizm i chęć działania.

Podlasie należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski.
Pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich.
Między innymi w samym sercu tej pieknej, czystej krainy pozyskujemy wybrane surowce potrzebne do produkcji naszych wyrobów.
O czystości ekologicznej regionu w której dokonujemy zbiorów może świadczyć występowanie całego szeregu rzadkich roślin, często już niewystępujących w innych regionach Polski.
Niekażone przez człowieka powietrze i gleba pozwalają rosnąć sędziwym drzewon, pod którymi przykucnęły całe zastępy roślin zielarskich.
W pobliżu naszego zakładu znajduje się jeden z największych zespołów starych dębów, 57 sztuk w wieku 500 lat oraz jeden z najstarszych dębów w Polsce "Rudosław".

Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnych certyfikowanych strefach czystych ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.

Nasz zakład położony jest w niewielkiej wsi ulokowanej na leśnej polanie z dala od jakichkolwiek źródeł zanieczyszczeń. Wszelkie te elementy powodują, że nabyliście Państwo wyjątkowy produkt.

Mamy nadzieję, że jakość tego jak i innych naszych produktów spełnia Państwa oczekiwania i przyniesie spodziewane korzyści.

Składniki:

imbir*, melisa liść*, pigwowiec owoc*, trawa cytrynowa*, werbena cytrynowa*, kocimiętka ziele*, róża owoc*, róża płatki* (w różnych proporcjach)
* produkt rolnictwa ekologicznego

Porady:

Sposób użycia: jedną saszetkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut.
Przechowywać w suchym miejscu.
© 2009 Lompart.pl
powered by G3 Media

ue