Strona główna  »  Kawy i herbaty  »  Bio herbatka owocowo - ziołowa poobiednia 25x2g Dary Natury

Bio herbatka owocowo - ziołowa poobiednia 25x2g Dary Natury

Bio herbatka owocowo - ziołowa poobiednia 25x2g Dary Natury

Producent:   Dary Natury
Waga / Objętość:   25x2g
Cena: 7,17 zł
Opis:

Ekologiczna owocowo- ziołowa herbatka poobiednia.
Unikalna kompozycja wchodząca w składmieszanki owocowo- ziołowej świtnie sprawdza się jako napój poobiedni. Napar z niej przyrządzony nie zawiera kofeiny ani teiny, może być więc pity w dowolnej ilości o każdej porze dnia, co pozwala na delektowanie się jej wyjątkowym smakiem po każdym posiłku.

Podlasie należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski.
Pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich.
Między innymi w samym sercu tej pieknej, czystej krainy pozyskujemy wybrane surowce potrzebne do produkcji naszych wyrobów.
O czystości ekologicznej regionu w której dokonujemy zbiorów może świadczyć występowanie całego szeregu rzadkich roślin, często już niewystępujących w innych regionach Polski.
Niekażone przez człowieka powietrze i gleba pozwalają rosnąć sędziwym drzewon, pod którymi przykucnęły całe zastępy roślin zielarskich.
W pobliżu naszego zakładu znajduje się jeden z największych zespołów starych dębów, 57 sztuk w wieku 500 lat oraz jeden z najstarszych dębów w Polsce "Rudosław".

Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnych certyfikowanych strefach czystych ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.

Nasz zakład położony jest w niewielkiej wsi ulokowanej na leśnej polanie z dala od jakichkolwiek źródeł zanieczyszczeń. Wszelkie te elementy powodują, że nabyliście Państwo wyjątkowy produkt.

Mamy nadzieję, że jakość tego jak i innych naszych produktów spełnia Państwa oczekiwania i przyniesie spodziewane korzyści.

Składniki:

owoc tarniny*, kminek*, owoc kopru włoskiego*, liść mięty*, ziele krwawnika*, lebiodki*, kolendra*, rumianek* (w różnych proporcjach)
* produkt rolnictwa ekologicznego

Porady:

Sposób użycia: jedną saszetkęzalać szklanką wrzątku, pozostawić pod przykryciem na kilka minut do zaparzenia.
Przechowywać w suchym miejscu.
© 2009 Lompart.pl
powered by G3 Media

ue